historie sukcesu

* Przedstawione historie są prywatnymi opiniami i doświadczeniami niniejszych osób.

 

 

Mechanik samochodowy Krzysiek Witkowski z Torunia, 43 lata28 lipca 2016
Mechanik samochodowy Krzysiek Witkowski z Torunia, 43 lata

Używam Penixen3D nieco ponad tydzień i już widzę pierwsze efekty i wizualne powiększenie. Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym, a tabletki Penixen3d poznałem przez przypadek kiedy szukałem części samochodowych w internecie, wtedy trafiłem jakoś na stronę o tych tabletkach, pomyślałem sobie, że mechanik też zasługuje na dużego penisa, no i zamówiłem :-) Zawsze wiedziałem, że moja żona lubi duże penisy, chyba jak każda zdrowa kobieta, teraz pozbyłem się wszystkich kompleksów i cieszę się moim dużym penisem. Od teraz każde zbliżenie z moją partnerką jest spełnieniem marzeń, a duży penis jest mój!  Zdecydowanie polecam ten produkt każdemu, kto szuka pomocy z powodu niezadowolenia ze swojego penisa!

Kompleks nastolatka Kamil Skrzypczak, Giżycko 19 lat12 lipca 2016
Kompleks nastolatka Kamil Skrzypczak, Giżycko 19 lat

Zawsze miałem kompleks na punkcie niskiego wzrostu, oczywiście to nic w porównaniu z moim małym członkiem. W naszej szkole zawsze się żartowało na temat penisów i spraw intymnych. Często słyszałem taki żart: „Jeżeli twój penis jest proporcjonalny do twojego wzrostu to masz małego” – to dopiero wprowadzało mnie w duże zakłopotanie i prawdziwy kompleks. Kiedy miałem około 12 lat wydawało mi się, że mam mniej w slipkach niż koledzy czy rówieśnicy, ale wtedy jeszcze nie widziałem problemu bo przecież wszystko jeszcze mogło się zmienić więc się tym nie przejmowałem. Dopiero w wieku 15-16 lat zacząłem poznawać swoją seksualność i poczułem potrzebę posiadania większego penisa. Próbowałem różnych ćwiczeń, byłem nawet u lekarza, niestety nic nie przyniosło rezultatów, a mój penis nadal był za mały. Byłem bardzo zakompleksiony z powodu 12 cm penisa, aż do momentu kiedy dowiedziałem się o możliwości powiększania penisa tabletkami Penixen3D. To właśnie te tabletki dały mi szczęście w postaci penisa o jakim od zawsze marzyłem.  Mój penis ze skromnego 12 cm zmienił się w solidne i grube 18 cm. Jestem wdzięczny koledze co mi polecił te tabletki.

 

Dziękuję mojej dziewczynie za penixen, Łukasz Kruszelnicki z Warszawy 29 lat12 lipca 2016
Dziękuję mojej dziewczynie za penixen, Łukasz Kruszelnicki z Warszawy 29 lat

Witam, w moim przypadku to moja dziewczyna kupiła mi te tabletki. Kiedy mi je podarowała mówiła, że mają nam poprawić sprawy łóżkowe, dziwnie to dla mnie było bo nigdy nie narzekała, co prawda za dużego penisa to ja nigdy nie miałem ale myślałem, że jest ok. Zacząłem je brać codziennie, po jakimś czasie zapytała mnie czy jestem zadowolony ze swojego penisa, nie wiedziałem o co jej tak naprawdę chodzi do końca, bo sam zauważyłem że mój penis jest jakiś inny większy niż jeszcze niedawno, wtedy właśnie mi zdradziła moja dziewczyna, że te tabletki powiększają penisy. Jestem jej wdzięczny za taką decyzję bo jest na lepiej, świetnie się układa w życiu i w łóżku, a ja stałem się pewnym siebie facetem. Poza tym wizualnie lepiej mieć więcej w bokserkach niż normalnie. Uważam, że im większy penis tym lepiej. Teraz śmiało mogę polecić te tabletki każdemu kto ma taki problem. Pozdrawiam wszystkich facetów w dużymi penisami i tymi małymi – pamiętajcie, penisa można powiększyć, przy współczesnej technologii nie jesteśmy skazami na posiadanie małego penisa! 

Powiększanie penisa w moim przypadku okazało się sukcesem dzięki Penixen3D, Ryszard Zarzeczny, Piaseczno 62 lata 11 lipca 2016
Powiększanie penisa w moim przypadku okazało się sukcesem dzięki Penixen3D, Ryszard Zarzeczny, Piaseczno 62 lata

Od kiedy sięgam pamięcią wstydziłem się swojego członka, a szczególnie jego długości i grubości. Zawsze kiedy byłem na wakacjach mały penis był moim największym kompleksem i zmartwieniem. Pewnego dnia zacząłem zastanawiać się jak powiększyć swojego penisa i jakie są tego koszty. Na samym początku kupiłem pierwsze lepsze tabletki i efekt nie był zbyt zadowalający – no może wzwód miałem silniejszy i lepsze erekcje ale moje założenie i oczekiwania co dużego penisa nie zostały spełnione. To wszystko się skończyło i zaczął się nowy rozdział w moim życiu kiedy poznałem przez przypadek tabletki Penixen3D – te tabletki z USA sprawiły, że powiększanie penisa stało się realne. Mój penis wydłużył się, pogrubił, a prącie w spoczynku jest większe i bardziej masywne. Najważniejsze, że jak jest zadowolony no i moja żona przy tym korzysta. Penixen3D to najlepsze tabletki na powiększanie penisa o jakich dotychczas słyszałem, to właśnie one działają i dają efekty o jakich marzy każdy mężczyzna.